Silkroad Görsel Paket

Server açmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli incelik görselliktir

Serverlarınızı Askar Network Görsel Paketleri ile Profesyonel Şekilde Gösterin

Özel tasarımlar için lütfen iletişime geçiniz. Daha fazla afiş logo kapak vb görsel için bize ulaşabilirsiniz.

Logo Tasarımlar

Bir çok hazır ve özel logo tasarımlar için bize ulaşabilirsiniz..Hazır tasarımlar yada kişiye özel çalışmalar yaptırabilirsiniz. Açacağınız serverların en iyi şekilde tanıtımda bizimle profesyonel bir şekilde çalışabilirsiniz.

Afiş Tasarımlar

Bir çok hazır ve özel afiş tasarımlar için bize ulaşabilirsiniz..Hazır tasarımlar yada kişiye özel çalışmalar yaptırabilirsiniz. Açacağınız serverların en iyi şekilde tanıtımda bizimle profesyonel bir şekilde çalışabilirsiniz.

Facebook Setleri

Bir çok hazır ve özel facebook set tasarımlar için bize ulaşabilirsiniz..Hazır tasarımlar yada kişiye özel çalışmalar yaptırabilirsiniz. Açacağınız serverların en iyi şekilde tanıtımda bizimle profesyonel bir şekilde çalışabilirsiniz.

Serverlarınızı Askar Network Görsel Paketleri ile Profesyonel Şekilde Gösterin

Özel tasarımlar için lütfen iletişime geçiniz. Daha fazla afiş logo kapak vb görsel için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Server açtınız yada açacak mısınız ? Görsel ve reklam ihtiyaçlarınız varmı ? Hemen bize ulaşın uygun fiyatlara profesyonel görsel ve reklam paketlerinden satın alın.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin özel yaptıracağı görsel çalışmalarda karşılıklı fikir alışverişi yapıyor müşterimizin istediklerini en iyi şekilde sunuyoruz.

Reklam Çalışması

Bütçenize göre en iyi reklamı en iyi koşullarda anlaşmalı olduğumuz forumlarda %10 indirimli olarak sunuyoruz.

Silkroad Paketleri S.S.S

Sitemizde mevcut tüm silkroad paketleri clean veritabanları üzerine kurulur hazırlanır.Standart editler ücretsizdir NPC-Drop-Cap vb düzenlemeler ücretsiz paket içerisine dahil edilir.Paketlerimiz kişiye özel database yapımları için uygun değildir.Özel projeleriniz ayrı fiyatlandırılır.

Size özel olacak kapsamlı ve detayları server özelliklerinizi Skype adresimizden bize ulaştırmanız gerekmektedir.Özel projeler detaylı ve anahtar teslimdir.Fiyatları oyun özelliklerine göre belirlenir

Özel Projenizi Gönderin
Evet.. Silkroad Online paketlerimiz anahtar teslimdir.
Makina,Database,Panel,Domain,Koruma,Logo,Afiş dahil teslim edilir.
Bünyemizde satışa sunduğumuz tüm sunucularımız OVH (Fransa) lokasyondur.
Malesef... Hazır server paketleri sadece standart server kurulumları için yani bütçesi kısıtlı olan ve hazır server isteyen müşterilerimize uygundur.
Özel projeleriniz ayrı fiyatlandırılır.
Evet... Reklam paketlerimiz için Skype adresimizden bize ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz.
Evet... Tüm paketlerimizde destek mevcuttur. Oyunla ilgili yada makinada yaşanacak tüm sorunlar için bize tüm iletişim kanallarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012 - 2020 - AskarNetwork.com - All Rights Reserved.